Szkoła Windsurfingu

Szkoła Sportów Wodnych FreeSurf znajduje się w pobliżu Chojnic, nad jeziorem Karsińskim i rzeką Brdą, na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Swornegacie.  Szkoła FreeSurf na swoją bazę wybrała bezpośrednie sąsiedztwo plaży. Szeroka, piaszczysta, nasłoneczniona plaża od strony południowej zapewnia doskonałe warunki do nauki i uprawiania windsurfingu. W sezonie letnim plaża jest strzeżona przez WOPR.

Windsurfing w pięknym otoczeniu

Swornegacie to malowniczo położona miejscowość słynąca ze wspaniałych krajobrazów, czystego powietrza i krystalicznie czystej wody. Pobyt u nas daje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu. Miejscowość sąsiaduje z Parkiem Narodowym “Bory Tucholskie”. W pobliżu znajduje się mnóstwo zbiorników wodnych, a jednym z większych jest Jezioro Karsińskie o powierzchni 679 ha. Jest to znakomite miejsce do stawiania pierwszych kroków na desce z żaglem oraz doskonalenia swoich windsurfingowych umiejętności. Idealne miejsce na rodzinne wakacje z wiatrem, wodą i słońcem.

Świetnie zgrany zespół

Szkoła FreeSurf istnieje od przeszło 10 lat. Nasze początki to tylko kilka desek i pędników, jednak dzięki pasji i zaangażowaniu w ciągu kilku lat powiększyliśmy i unowocześniliśmy nasz sprzęt. W tej chwili dysponujemy ponad 50 kompletami sprzętu renomowanych firm.

FreeSurf tworzy grupa osób, dla których windsurfing to nie tylko pasja, ale również sposób na życie. Ciągle staramy się  pogłębiać wiedzę na temat windsurfingu szczególnie w zakresie szkolenia. Nasza wieloletnia praktyka na wodzie daje gwarancję błyskawicznych postępów i sprawi, że chwile spędzone w naszej szkole dostarczą Wam wiele niezapomnianych przeżyć. Realizujemy najnowszy i najlepszy na świecie naszym zdaniem program Międzynarodowego Stowarzyszenia Windsurfingu VDWS. Zajęcia są zawsze przemyślane i zaplanowane, a zawarte w nich nowinki i metody szkoleniowe w bardzo dobry sposób wpływają na naszych podopiecznych.